Bekdata Teknoloji A.Ş., 20 yılı aşkın bir süredir “çağdaş eğitim” kavramı kapsamında eğitim kurumlarının teknolojik ihtiyaçların belirlenmesi, projelendirilmesi ve karşılanması için sektörünün devleri ile birlikte çözümler üretmekte, projeler yapmakta ve profesyonel hizmetler vermektedir. Genel olarak sunulan ürün ve hizmetler;

  • Interaktif Eğitim Teknolojileri,
  • Bilgisayar Laboratuarları Yönetim Sistemleri,
  • Projeksiyon Sistemleri,
  • Bilgisayarlar Güvenlik Sistemleri,
  • İnteraktif Eğitim İçerikleri,
  • Satış sonrası eğitim ve destek hizmetleri.

Bekdata Teknoloji A.Ş. Türkiye’de temsil ettiği eğitim sistemine yönelik tüm çözümler 10 yılı aşkın süredir Pazar lideri konumundadır. Bugün Bekdata Teknoloji eğitim teknolojileri konusunda ülkemizde eğitim kurumlarının en önemli çözüm ortağıdır ve bu deneyimi ve birikimi sayesinde 2010 senesinde teknoloji sektörünün en önde gelen yayın organları tarafından en iyi eğitim teknolojileri markası ödülüne layık görülmüştür. Bu ilaveten yaratılan bu birikim sayesinde bir çok markayı Türki Cumhuriyetlerde de temsil etmektedir.

Türkiye geneline yayılmış uzman bayi ağı ile temsil ettiği tüm ürünleri ve satış sonrası hizmetleri tüm coğrafyamıza en iyi şekilde yaymış durumdadır ve her geçen gün artan bayi sayısı bu başarının en büyük göstergelerinden ve etkenlerinden biridir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin, en değerli varlığımız olan çocuklarımızın eğitimine sağladıkları katkıları arttırmak amacıyla uluslararası standartlarda eğitim ve bilişim ürünlerini sağlamak ve hizmetleri üretmek.

Vizyonumuz

Ülkemize kazandırdığı yeni ürün ve teknolojilerle eğitimin Türkiye’deki öncüsü olmak ve sahip olduğu bilgi birikimi ve deneyimiyle güncel teknolojileri harmanlayarak, eğitim kurumlarımızı 21. yüzyılın dersliklerine ve eğitim olanaklarına kavuşturmak ve bu alanda lider olmak.